Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Golvljusstake 9255135



*

nr 925 5135


Golvljusstake

metall, höjd: 140


Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 november 2014
kl 20:02:48


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
15/11 22:10:51 1      100 kr
16/11 18:30:40 2      200 kr
17/11 19:46:00 3      200 kr
17/11 19:46:00 2      200 kr (Budbetjänt)
17/11 19:46:09 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 17 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvljusstake ljusstakar ljusstake metall
  • 6587 Ã„ggkoppar
    ett par, sterlingsilver, 1960, CG Hallberg, Gust. ..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 20:40
  • 6701 Appliquer
    ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:49
  • 6702 Appliquer
    ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 20:02
  • 6714 Elljusstake
    Elflugan. Längd: 32 cm. Höjd: 39,5 cm
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:07
  • 6311 Golvljusstakar
    2 st, mässing. Höjd: 78-98cm
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:00
  • 6463 Ljuslyktor
    ett par, Mässing med glaskupor. Höjd: 26 cm
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 20:08




Ladda ner broschyr